Brakujący model PITBIKE w Polsce

Dobrze wiemy czego Wam brakowało,
wiemy, że PITBIKE stał się dla Was motocyklem, z którym spędzacie każdą wolną chwilę.

Nie zawsze macie możliwość trenować na torach, a wokół Was jest mnóstwo pięknych terenów, na których możecie legalnie i bezpiecznie dawać upust swojej fantazji.

Dlatego stworzyliśmy dla Was PITBIKE w wersji Enduro, z mocnym silnikiem YX 150 ccm, wytrzymałym zawieszeniem i precyzyjnie dopracowaną geometrią ramy.
To nie wszystko ! Ten PITBIKE posiada pełne oświetlenie LED, dzięki któremu nawet jazda po zmierzchu nie będzie dla Was przeszkodą.

A znacie problem odpalania motocykla w ciężkim terenie, na stromym podjeździe, w grząskim błocie ? Taaaak, my to znamy i wiemy jak ciężko jest wtedy kopać...
I tutaj wychodzimy Wam na przeciw, nasz PITBIKE LMX 150 Enduro posiada elektryczny rozrusznik, wciskasz przycisk i jedziesz dalej, to takie proste !!!

I jeszcze jedno... nie musicie już szukać drzewa by podeprzeć swoją maszynę, LMX 150 Enduro posiada boczną stopkę, a podczas jazdy Wasze dłonie osłonią przed kamieniami i gałęziami fabrycznie montowane listki.

Zapomnielibyśmy... a jak zajedziecie na tankowanie, to nie martwicie się o motocykl, nikt nie odjedzie, gdyż wyciągacie kluczyk ze stacyjki i problem z głowy.

Podobne artykuły

Wspieramy
Dodano test-date-test w kategorii Aktualności

Wspieramy

Brakujący model PITBIKE w Polsce
Dodano test-date-test w kategorii Aktualności

Brakujący model PITBIKE w Polsce